Yardımcı Ürünler

Ses Aktarımı

StreamLine TV

 Mükemmel ses için programlandı

StreamLine TV sayesinde televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Ses seviyesini Signia App ile ayarlayabilirsiniz.

StreamLine Mic

Tüm akıllı telefonlar için zahmetsiz bağlantı

 StreamLine Mic herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam eller serbest modunda aktarımını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

Uzaktan Kumanda

Güvenli kontrol: miniPocket

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Taşınabilir Şarj Üniteleri

Styletto şarj üniteleri

Styletto’nun ultra ince, taşınabilir şarj üniteleriyle tüm gün süren kullanım ve şarj özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz. Dahili Li-ion pil teknolojisi sayesinde Styletto işitme cihazlarınızı 3 defaya kadar şarj eder.

Şarj Aksesuarları

Endüktif Şarj II

Akıllı görünüm, akıllı şarj

Pure Charge&Go X yepyeni bir endüktif şarj ünitesi ile birlikte geliyor. Endüktif Şarj II’nin kapağı işitme cihazlarını şarj ederken korur. Akıllı tasarımı aynı zamanda kulak kalıpları için de uygundur.

Bu yeni nesil şarj ünitesi; hızlı şarj seçeneği, endüktif şarj ile kuruma fonksiyonu ve durum göstergesi LEDleri gibi özelliklere sahip.

Endüktif Şarj II Pure Charge&Go X, Pure Charge&Go Nx, Motion Charge&Go Nx ve Cellion primax ile uyumludur.

 

Standart şarj cihazı

En beklenmedik anda pil değiştirme ihtiyacı ile uğraşmanıza artık gerek yok. Standart şarj cihazı gece boyunca işitme cihazlarınızı şarj eder ve sabah güne başladığınızda cihazlarınız da gün boyu kullanıma hazırdır.

 

Standart şarj cihazı, Motion Charge&Go P X ve Motion Charge&Go SP X ile kullanılabilir.

Dry&Clean Şarj Cihazı

Sadece 15 dakikada UV ışığını kullanarak kulak kalıplarını/silikonlarını aynı anda kurutan ve temizleyen dünyanın ilk işitme cihazı şarjı.

 

Dry&Clean şarj cihazı, Motion Charge&Go P X ve Motion Charge&Go SP X ile kullanılabilir.

Signia İşitme Cihazı Pilleri

Pillerin uzun ömürlü olması ve mükemmel performansı tüm yaşam biçimleri için idealdir.

Detaylı bir biçimde test edilmiştir – kanıtlanmış güvenilirlik: Signia ile son derece güçlü bir işitme cihazı pili alıyorsunuz. Sabit gerilim seviyesi, her işitme cihazı için tüm dinleme durumlarında en uygun performansı sağlamayı garanti eder.

Tüm işitme cihazları için uygundur

Signia işitme cihazı pillerinin her tip işitme cihazı için boyutları mevcuttur.

İşitme cihazları, uygun, emniyetli, çok yönlü ve son derece güçlü pillere ihtiyaç duyarlar!

  • Signia işitme cihazı pilleri, güçlü işitme cihazlarında bile uzun ömürlüdür ve yüksek kaliteye sahiptir.
  • Signia pilleri, sabit voltaj seviyesinde uzun zamanlı kullanım sağlar, ayrıca en uygun performansı sunmak için katkıda bulunur.
  • Signia pilleri paslanmaz çelik gibi yüksek kalitedeki malzemeler kullanılarak üç kat alt bölümde gizlenmiştir, bu yüzden güvenilir ve emniyetlidir.
  • Signia pilleri civa kullanılmadan üretilmiştir, çevre dostudur.

 

Signia pil paketleri kolaylıkla taşınabilir ve pilleri emniyette tutar.

  • Sadece tek seferde bir adet pilin çıkmasını sağlayan kolay dizayna sahiptir.
  • Emniyet etiketi sayesinde maksimum ürün koruması sağlanır.
  • Güvenlik kilidi ile paket güvenli bir şekilde kapatılır.
  • Türüne göre renk tanımlamaları ile renge göre pil seçimi sunar.
  • Çevre dostudur

Güçlü ve güvenilir

Aktivasyon

Signia işitme cihazı pilleri yanlızca koruma ucu çıkartıldığı zaman kullanıma hazır hale gelir. Pil işitme cihazına takılmadan 15 dakika öncesinde koruma ucu çıkartılmalıdır.

 

Depolama

Piller oda sıcaklığında saklanmalıdır (ort. 20°C).

 

Kullanım

Tükenmiş piller işitme cihazının içinde bırakılmamalıdır. Lütfen çevreye duyarlı bir şekilde pillerin atılmasını sağlayın.

 

Koruma

Muhafaza edilen pillerin metal objeler ile temas etmemesi gerekir, çünkü bu durum pilin tükenmesine neden olabilir. Pilleri kutusunda saklamak gerekmektedir

Tek taraflı işitme kayıpları için sunduğumuz çözümlerle hayatın akışından kopmayın

 

Yeni CROS işitme çözümlerimiz, tek taraflı işitme kayıpları için en iyi stil ve ayar seçeneklerini sunar. Dünya’nın tek kullanıma hazır kulak içi CROS cihazlarından, lityum-ion şarj ve Bluetooth donanımına sahip CROS cihazlara kadar çeşitlilik sunan bu geniş yelpazeden size uygun olanı seçebilirsiniz.

CROS Pure Charge&Go X – Şarj edilebilir üstün CROS RIC

CROS Pure Charge&Go X, Bluetooth donanımına sahip küçük RIC.  Devrim niteliğindeki akustik-hareket sensörleri sayesinde CROS Pure Charge&Go X, sadece size özel bir işitme deneyimi sunmak için bulunduğunuz ses çevresini hiç olmadığı kadar detaylı bir şekilde analiz eder.

CROS Pure 312 X – Kişiselleştirilmiş, görünmez işitme deneyimi.

Signia Xperience platformunun tüm avantajlarına sahip CROS Pure 312 X, zarif ve ince tasarımıyla kullanıcılarını etkiler. Küçük formuna ragmen CROS Pure 312 X, telefon aramaları, TV ve müzik aktarımı için tam Bluetooth bağlantısı sunar. 

Silk X – Görünmeze yakın doğal deneyim

CROS Silk X, Silk X’in tüm avantajlarını sunar ve kulakta neredeyse görünmezdir. Esnek silikon Click Sleeve’leri sayesinde, Silk X herhangi bir sorun veya bekleme süresi olmaksızın kusursuz bir uyum sunar.

Signia Xperience ile en önemli anlarınıza odaklanın

Devrim niteliğindeki Signia Xperience platformu, tüm CROS kullanıcıları için net konuşma anlama ve üstün bir işitme deneyimi sağlar. CROS Pure ChargeGo X ve CROS Pure 312 X için, dünyanın ilk dahili akustik-hareket sensörlerine sahip YourSound teknolojisi, hareket halindeyken bile tüm Xperience avantajlarını sunar.

Signia app ile kolay kullanım

CROS cihazlarınızı Signia App aracılığıyla rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. CROS ve BiCROS cihazlarınızın ses ayarını değiştirebilir ve SpeechFocus özelliğini ayarlayabilirsiniz. Silk X için, cihazları miniPocket ile kontrol etme imkanı da mevcuttur.

× Whatsapp